Kontakty

OV KSČM Česká Lípa
Sokolská 295/37

470 31 Česká Lípa

Pracovní doba od 1.2.2015

 

Pondělí-čtvrtek 8.00-15.30hodin

Pátek                          8,00 hod. - 12,00 hod.

Kontakty:

tel.: +420 487 520 836

 mobil  + 420 725 646 047

e-mail: ov.ceskalipa@kscm.cz

Předseda OV:

Václav Větrovec

2. Místopředseda

Josef Jirák

místopředseda

Leoš Hamrský

Administrator webu: pyroexpo.ralsko@seznam.cz

 

KSČM Česká LípaNAŠI KANDIDÁTI 2014

Komunální volby

 

 

   

KANDIDÁTNÍ LISTINA 2016

(14.4.2016)

kandidátní listina

 

pro volby do Zastupitelstva Libereckého kraje                                                                                                

 

konané ve dnech 7. a 8. října 2016

 

Komunistická strana Čech a Moravy

 

Kandidáti:   OV KSČM Česká lípa zvýrazněni

 



 

kandidátní listina

 

pro volby do Zastupitelstva Libereckého kraje                                                                                                

 

konané ve dnech 7. a 8. října 2016

 

Komunistická strana Čech a Moravy

 

Kandidáti:   OV KSČM Česká lípa zvýrazněni

 

 

poř. číslo

 

jméno, příjmení, titul

 

věk *)

 

Povolání

 

Obec

 

 

 

1.                             

 

Stanislav Mackovík, Bc.

 

11.3.

 

1967

 

Poslanec Parlamentu, záchranář Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje,

 

Pertoltice pod Ralskem

 

KSČM

 

2.                             

 

Miloš Tita, Ing.

 

9.4.

 

1957

 

Dopravní inženýr, starosta města Ralsko

 

Ralsko

 

BPP

 

3.                             

 

Pavlína Hrabálková

 

20.9.

 

1960

 

Předsedkyně Okresního výboru KSČM

 

Jablonec nad Nisou

 

KSČM

 

4.                             

 

Jan Dvořák

 

4.10.

 

1967

 

Strážník městské policie

 

Zákupy

 

KSČM

 

5.                             

 

Kateřina Klikarová

 

14.4.

 

1984

 

Administrativní pracovnice soudu

 

Liberec

 

KSČM

 

6.                             

 

Věra Picková, PhDr.

 

16.1.

 

1955

 

Psycholožka, soudní znalkyně                                                   

 

Semily

 

KSČM

 

7.                             

 

Taťjana Nováková

 

4.3.

 

1952

 

Mzdová účetní, důchodkyně

 

Jablonec nad Nisou

 

KSČM

 

8.                             

 

Šárka Kalvová, Mgr.

 

24.2.

 

1974

 

Učitelka základní školy v Mimoni

 

Ralsko

 

BPP

 

9.                             

 

Jaroslav Havelka, Mgr.

 

3.7.

 

1951

 

Bezpečnostní expert, živnostník

 

Liberec

 

KSČM

 

10.                         

 

Jaroslav Šlechta

 

23.1.

 

1995

 

Student vysoké školy

 

Pěnčín

 

KSČM

 

poř. číslo

 

jméno, příjmení, titul

 

věk *)

 

Povolání

 

obec,  

 

 

 

11.                         

 

František Chot

 

24.12.

 

1960

 

Tajemník Krajského výboru KSČM

 

Česká Lípa

 

KSČM

 

12.                         

 

Josef Vondruška, JUDr.

 

12.2.

 

1948

 

Právník, důchodce

 

Liberec

 

KSČM

 

13.                         

 

Václav Bilický

 

19.6.

 

1947

 

Policejní pyrotechnik, důchodce

 

Ralsko

 

KSČM

 

14.                         

 

Josef Souček

 

25.2.

 

1951

 

Středoškolský učitel

 

Frýdlant

 

KSČM

 

15.                         

 

Leoš Hamrský

 

29.3.

 

1957

 

Živnostník

 

Liberec

 

KSČM

 

16.                         

 

Václav Větrovec

 

18.11.

 

1957

 

Předseda Okresního výboru KSČM

 

Kravaře

 

KSČM

 

17.                         

 

František Pešek, Ing.

 

22.8.

 

1946

 

Konstruktér strojů, důchodce

 

Jablonec nad Nisou

 

KSČM

 

18.                         

 

Jiří Boudný

 

29.1.

 

1952

 

Živnostník – účetní

 

Vyskeř

 

KSČM

 

19.                         

 

Oldřich Baťka, RSDr.

 

11.2.

 

1947

 

Politický pracovník, důchodce

 

Liberec

 

KSČM

 

20.                         

 

Zbyněk Cincibus

 

26.5.

 

1941

 

Operátor číslicově řízených obráběcích strojů, důchodce

 

Česká Lípa

 

KSČM

 

21.                         

 

Věra Skřivánková, Mgr.

 

14.11.

 

1953

 

Právnička

 

Liberec

 

BPP

 

22.                         

 

Jana Branišová

 

7.4.

 

1952

 

Zdravotnická sanitářka, důchodkyně

 

Ralsko

 

KSČM

 

23.                         

 

Jiří Deml

 

18.2.

 

1950

 

Řidič autobusu

 

Jilemnice

 

BPP

 

24.                         

 

Lukáš Čížek

 

5.5.

 

1979

 

Politický pracovník

 

Semily

 

KSČM

 

25.                         

 

Alena Košťáková

 

7.3.

 

1954

 

Sociální pracovnice

 

Turnov

 

KSČM

 

26.                         

 

Miroslav Beran, Mgr.

 

19.5.

 

1939

 

Středoškolský pedagog, důchodce

 

Turnov

 

KSČM

 

poř. číslo

 

jméno, příjmení, titul

 

věk *)

 

Povolání

 

obec

 

   

 

27.                         

 

Oldřich Tomášek

 

16.10.

 

1951

 

Živnostník

 

Turnov

 

KSČM

 

28.                         

 

Jan Vodháněl

 

10.9.

 

1993

 

Student vysoké školy

 

Mírová po Kozákovem

 

KSČM

 

29.                         

 

Lucie Sieberová

 

1.12.

 

1991

 

Zdravotnická asistentka

 

Liberec

 

KSČM

 

30.                         

 

Jan Malec, Ing.

 

21.9.

 

1969

 

Jaderný chemik, řízení jakosti DIAMO

 

Stráž pod Ralskem

 

KSČM

 

31.                         

 

Miroslav Horázný, Ing.

 

27.2.

 

1946

 

Pracovník zahraničního obchodu, důchodce

 

Jablonec nad Nisou

 

KSČM

 

32.                         

 

Dagmar Staňková, Bc.

 

20.9.

 

1959

 

Vedoucí odboru majetkové správy, investic a stavebního úřadu

 

Kořenov

 

KSČM

 

33.                         

 

Jiří Josífek

 

9.5.

 

1947

 

Strojní seřizovač, důchodce

 

Tanvald

 

KSČM

 

34.                         

 

Milan Mašek

 

18.2.

 

1953

 

Předseda Okresního výboru KSČM

 

Semily

 

KSČM

 

35.                         

 

Lukáš Fuksa

 

27.11.

 

1985

 

Technik SčVaK

 

Nový Bor

 

KSČM

 

36.                         

 

Hana Vidnerová, Ing.

 

4.7.

 

1954

 

Středoškolská pedagožka

 

Frýdlant

 

BPP

 

37.                         

 

Ludmila Zelinková

 

1.6.

 

1947

 

Dělnice, důchodkyně

 

Liberec

 

KSČM

 

38.                         

 

Bohuslav Kaván

 

8.9.

 

1946

 

Dělník, důchodce

 

Roztoky u Jilemnice

 

KSČM

 

39.                         

 

Jiří Havlík, Mgr.

 

25.5.

 

1944

 

Středoškolský pedagog, důchodce

 

Tanvald

 

KSČM

 

40.                         

 

Roman Poláček

 

9.7.

 

1975

 

Lesní dělník, invalidní důchodce

 

Velké Hamry

 

KSČM

 

41.                         

 

David Röbisch

 

3.9.

 

1970

 

Živnostník – autoservis

 

Chrastava

 

KSČM

 

42.                         

 

Helena Šafaříková, Ing.

 

20.8.

 

1950

 

Pracovnice zahraničního obchodu, důchodkyně

 

Liberec

 

KSČM

 

poř. číslo

 

jméno, příjmení, titul

 

věk *)

 

Povolání

 

 obec

 

 

 

43.                         

 

Karel Nápravník

 

6.8.

 

1945

 

Strojírenský technik, důchodce

 

Žandov

 

BPP

 

44.                         

 

Milan Voldřich

 

30.10.

 

1954

 

Mistr (provozu?), zástupce velitele Sboru dobrovolných hasičů a kronikář, hospodář šachového oddílu v Lokomotivě Liberec

 

Liberec

 

KSČM

 

45.                         

 

Martin, Beneš, Bc.

 

24.10.

 

1971

 

Záchranář Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, řidič tramvaje

 

Liberec

 

BPP

 

46.                         

 

Věra Hrušková

 

19.8.

 

1947

 

Vychovatelka, důchodkyně

 

Krompach

 

KSČM

 

47.                         

 

Miroslav Burgr

 

27.5.

 

1955

 

Vedoucí pracovník SčVaK

 

Liberec

 

KSČM

 

48.                         

 

Alexandr Šedivý

 

24.1.

 

1963

 

Živnostník – hudebník

 

Liberec

 

KSČM

 

49.                         

 

Ivan Erlebach

 

8.2.

 

1958

 

Ekonom

 

Jestřabí v Krkonoších

 

KSČM

 

50.                         

 

Vladimír Skála

 

1954

 

Státní zaměstnanec-Strážný

 

Tanvald

 

KSČM

 

 

 

 

 

autor: ÚV KSČM
zdroj: OV KSČM Česká Lípa
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena